Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
A- A A+

Aktualności

Konferencja "Razem dla dziecka i rodziny"

W dniu 19 października w warszawskim centrum konferen- cyjnym "EuroCentrum" odbyła się zorganizowana przez Fundację Dziecko i Rodzina Konferencja "Razem dla dziecka i rodziny" podsumowująca projekt o tej samej nazwie. 

Pośród wielu tematów prezentowanach przez kilku prelegentów poruszone zostało również bardzo istotne zagadnienie współpracy powiatowych centrów pomocy rodzinie z ośrodkami pomocy społecznej. Pani Krystyna Kurowska – Dyrektor PCPR w Wyszkowie oraz Pani Agnieszka Mróz – Dyrektor OPS w Wyszkowie wspólnie przedstawiły prezentację pt. Współpraca Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Wystąpienie to idealnie podsumowało współpracę PCPR z OPS, która odbywa się zgodnie z ideą "Razem dla dziecka i rodziny" w wielu obszarach i stanowi podstawę do zwiększenia efektywności i jakości realizowanych usług we wspieraniu rodziny i systemu pieczy zastępczej.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i umożliwienie zaprezentowania tego ważnego aspektu pracy powiatowych centrów pomocy rodzinie i ośrodków pomocy społecznej.

Więcej o Konferencji "Razem dla dziecka i rodziny"

 

 

Drukuj E-mail

W aktywności siła 

 
 
informator_przemoc.gif
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech