Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
A- A A+

Aktualności

Wyróżnienia „Zawsze pomocni”

W dniach 7-8 listopada 2018 r. Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zorganizowało Konferencję pn. „Skuteczność pieczy zastępczej – wsparcie dziecka i rodziny, zaangażowanie gmin i powiatów województwa mazowieckiego” połączoną z obchodami Dnia Pracownika Socjalnego.
Podczas Konferencji wręczono wyróżnienia „Zawsze pomocni” za szczególne zaangażowanie w działanie na rzecz pomocy dziecku i rodzinie zagrożonych wykluczeniem społecznym lub ulegającym różnego rodzaju dysfunkcjom. Wyróżnione osoby i instytucje z terenu województwa mazowieckiego przyczyniły się do zwiększenia liczby, zakresu i jakości działań oraz świadczonych usług na rzecz dziecka i rodziny w środowisku lokalnym. Wśród uhonorowanych osób wyróżnienie „Zawsze pomocni” otrzymała Agnieszka Kacperska specjalista pracy socjalnej PCPR w Wyszkowie.
Krystyna Kurowska Dyrektor PCPR odebrała Wyróżnienie dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie jako jednostki szczególnie zaangażowanej w działania na rzecz wsparcia dziecka i rodziny na Mazowszu.
Podczas Konferencji odbył się także panel dyskusyjny na temat kondycji usług i służb społecznych w zakresie pomocy dziecku i rodzinie na Mazowszu, z udziałem prof. dr hab. Mirosława Grewińskiego, przedstawicieli Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej i mazowieckich jednostek organizacyjnych pomocy społecznej.

Drukuj E-mail

W aktywności siła 

 
 
informator_przemoc.gif
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech