Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
A- A A+

Aktualności

Darmowa rehabilitacja – stacjonarnie lub online

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym informuje, że prowadzi rekrutację na bezpłatną rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością w ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności” współfinansowanego ze środków PFRON. W projekcie można uczestniczyć stacjonarnie (w Warszawie) lub online. W czasie rehabilitacji online, fizjoterapeuci prowadzą pacjenta przez indywidualnie dopasowane ćwiczenia, motywują i weryfikują ich poprawność.

Co w projekcie?

 • Pakiet godzin indywidualnej rehabilitacji z fizjoterapeutą
 • Pakiet dodatkowych „aktywności”:
  • Psycholog
  • Logopeda
  • Cross trening
  • Zumba
  • Zajęcia „Samodzielni na co dzień”
  • Zajęcia „Samodzielni w terenie”
  • Samoobrona
  • Nordic walking
  • Trening w wirtualnej rzeczywistości

W projekcie można uczestniczyć stacjonarnie – w Fundacji Avalon lub online – poprzez aplikację Zoom (aby dołączyć do zajęć wystarczy kliknąć w link, otrzymany na maila).

Kryteria:

 • ukończone 16 lat
 • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności*
 • zaświadczenie o braku przeciwwskazań do rehabilitacji**
 • brak uczestnictwa w tym samym czasie w innym projekcie dofinansowanym przez PFRON w ramach konkursu 1/2018 SZANSA-ROZWÓJ-NIEZALEŻNOŚĆ i zawartego w celu programowym nr 2 (zwiększenie samodzielności osób niepełnosprawnych)

Zapisz się na darmową konsultację z naszym fizjoterapeutą!

 • stacjonarnie:
  22 349 97 71, 796 324 328

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Fundacja Avalon ul. Domaniewska 50A, Warszawa)

 • online:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu podaj***:

numer telefonu kontaktowy

skan /czytelne zdjęcie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności (przednia i tylna strona),

posiadaną dokumentację medyczną dot. schorzenia oraz diagnostykę obrazową (np. RTG, MR, tomografia).

 

Więcej o projekcie: aktywni.fundacjaavalon.pl

Regulamin projektu „Aktywność kluczem do niezależności” jest dostępny tutaj.

Projekt będzie realizowany do marca 2022 r.

* na podstawie ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 568), za aktualne orzeczenie przyjmuje się również takie, które było ważne minimum do 8 marca 2020 r.

** może je wystawić lekarz prowadzący /lekarz pierwszego kontaktu; zaświadczenie można uzyskać m.in. na e-konsultacji lekarskiej w www.zapytaj-lekarza.pl (zapytaj nas o kod na 10 zł rabatu)

***Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja AVALON Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu ustosunkowania się i udzielenia odpowiedzi na Pana/ Pani korespondencję, jak również w celu archiwizacji. W razie takiej konieczności dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.

 

Drukuj E-mail

W aktywności siła 

 
 
informator_przemoc.gif
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech