Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
A- A A+
  • Start
  • RODO
  • Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych, dla których administratorem danych jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie, którego reprezentuje Dyrektor - w zakresie odbieranych połączeń telefonicznych

Klauzula informacyjna
dotycząca przetwarzania danych osobowych, dla których administratorem danych jest
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie, którego reprezentuje Dyrektor
- w zakresie odbieranych połączeń telefonicznych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych uprzejmie informujemy że:
1. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
2. Inspektorem ochrony danych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie jest Pani Daria Bartnicka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie dobrowolnej zgody, której udziela Pani/Pan zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
4. Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom, uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności ze względu na interes publiczny w celu zapobiegnięcia potencjalnym zagrożeniom. Ponadto dane mogą być udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowym, tj. podmiotom świadczącym usługi pocztowe, kurierskie, usługi informatyczne.
5. Dane osobowe, w tym numer telefonu będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody w celu zabezpieczenia Pani/Pana interesu i Administratora na wypadek postępowania reklamacyjnego lub dochodzenia roszczeń oraz oceny jakości świadczonych usług.
6. Przetwarzanie danych jest niezbędne do realizacji obsługi telefonicznej, a brak zgody na przetwarzanie uniemożliwi nam realizację celów określonych w punkcie 5.
7. Dane osobowe będą przetwarzane do 30 czerwca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym zostały zebrane.
8. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, w formie, w jakiej została ona wyrażona, co będzie skutkować niezwłocznym zaprzestaniem przetwarzania danych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9. Ma Pani/Pan również prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych.
10. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
11. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Drukuj E-mail

Database error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'DESC LIMIT 3' at line 5

W aktywności siła 

 
 
informator_przemoc.gif
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech