Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
A- A A+

Aktualności

Zawieszenia dokonywania ocen sytuacji

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie informuje, że w związku z art. 15 zzzzzk ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianie się wirusa Sars-COV-2 (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 ze zm.), Starosta Powiatu Wyszkowskiego w dniu 08 maja 2020 r. wydał Zarządzenie Nr 31/2020 w sprawie zawieszenia dokonywania ocen sytuacji dziecka umieszczonego w pieczy zastępczej oraz dokonywania ocen rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka w okresie stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii ogłoszonego w związku z COVID-19.

W związku z powyższym informujemy, że oceny sytuacji dziecka umieszczonego w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej oraz oceny rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka, określone w Dziale III Rozdziale 4 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2019 r. poz. 1111 ze zm.) będą ponownie dokonywane po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii ogłoszonego w związku z COVID-19.

Zarządzenie nr 31/2020 Starosty Powiatu Wyszkowskiego z dnia 08 maja 2020 r. w sprawie zawieszenia dokonywania ocen sytuacji dziecka umieszczonego w pieczy zastępczej oraz dokonywania ocen rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka w okresie stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii ogłoszonego w związku z COVID-19.

Drukuj E-mail

W aktywności siła 

 
 
informator_przemoc.gif
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech